Vybavenie detských ihrísk – špičková kvalita potvrdená výskumami

Vybavenie pre detské ihrisko musí splňovať najvyššie štandardy – aj pokiaľ ide o zloženie použitých materiálov. Mali by mať obsah stopových prvkov (ťažkých kovov, ftalátov a kadmia) odpovedajúci normám. Výrobky dodávané firmou Dr. Spil Polska splňujú najprísnejšie normy, ktoré sú v súladu s európskymi štandardami.

 

Detské ihriska, ktoré vznikali ešte pred necelými dvadsiatimi rokmi, boli o veľa menej farebné a rôznorodé. Nevenovala sa pozornosť kvalite použitých materiálov, ktoré obsahovali často škodlivé chemické prvky. Terajšia situácia je o veľa lepšia.

 

urządzenia na plac zabaw urządzenia na plac zabaw urządzenia na plac zabaw

Vybavenie detských ihrísk Dr. Spil – bezpečné a trvanlivé

Normy, ktoré musí splňovať detské ihrisko, neurčujú minimálnu úroveň stopových prvkov. Prísne požiadavky však musia splňovať výrobcovia hračiek. Deti obyčajne trávia čas v miestnosti a často vkladajú predmety do úst. Sú o veľa viac vystavené pôsobeniu škodlivých prvkov. Zariadenie od Dr. Spil Polska, ktoré sa používa na vybavenie detských ihrísk, sa skúma z hľadiska splnenia prísnej normy, ktorá platí pre hračky – PN EN 71-3. Do tejto doby detské ihriska neboli z tohto hľadiska skúmané. Výsledky preskúmaných vzoriek materiálov boli dobré. Skúšky boli vykonané Ústavom banskej techniky (Instytut Techniki Górniczej). Dokladajú, že detské ihriska Dr. Spil Polska sú nielen atraktívne a trvanlivé, ale aj bezpečné.

Vybavenie detských ihrísk – vsaďte na kvalitu

Pri voľbe dodávateľa detských ihrísk by sme mali venovať pozornosť kvalite prevedenia jednotlivých prvkov. Tieto objekty sú totiž zvlášť vystavené pôsobeniu škodlivých poveternostných vplyvov, ako je ÚV žiarenie, dažďové a snehové zrážky. Rovnako aj detské hry majú vplyv na rýchlejšie opotrebenie zariadenia, preto je tak dôležitá jeho trvanlivosť a použitie materiálov najvyššej kvality. Vzhľad kvalitných detských ihrísk sa postupom času nezhoršuje. Správne udržiavané si zachovávajú po celou dobu pekný vzhľad a odolávajú zničeniu.

Originálne vybavenie detského ihriska

Pre detské ihrisko Dr. Spil Polska je typická nie len výborná kvalita a použitie najkvalitnejších umelých hmôt. Sú tiež farebné, rôznorodé a maximálne prispôsobené potrebám deti. Vďaka tomu sa naši malí cítia pohodlne a bezpečne a radi trávia čas na čerstvom vzduchu. Detské ihrisko si môžete zvoliť v závislosti na preferenciách investora. Dr. Spil Polska ponúka rôzne tematické série dodávaných detských ihrísk. Pre tých, kto chcú nové dojmy, bude vhodné vybavení nadväzujúce svojim dizajnom na kozmické lode. Milovníci pohybu budú tráviť čas na zariadeniach umožňujúcich šplhanie, napr. na lanové pyramíde. Ti, kto majú radi račej tradičné riešenie, môžu použiť klasické hojdačky a šmýkačky. Pre spestrenie ide pridať na detské ihrisko húpadla s neopakovateľnými tvarmi, napr. kravu, skúter.