Projekty detských ihrísk: ako sa pripraviť na stavbu?

Pre prípravu projektu detského ihriska si predovšetkým stiahnite súbor DWG obsahujúci projekt. Dokument je prístupný na webu výrobcu spil.pl pri zvolenej vizualizácii detského ihriska.

Projektovanie detských ihrísk: čím začať?

V prvom rade stiahnite súbor DWG. Pre získanie prístupu ku projektu je treba kliknúť na ikonu „Stiahnite súbor DWG“ u zvolené vizualizácie detského ihriska. Na webu sa zobrazí formulár na vyplnenie. Je treba uviesť informáciu obsahujúcu: meno, priezvisko, kraj, e-mailovú adresu, č. telefónu. Na skôr uvedený e-mail bude automaticky odoslaný súbor na stiahnutie. Na používanie súboru je treba mať nainštalovaný program pre dvojrozmernú alebo trojrozmernú podporu projektovania, napr. AutoCad.

projekty place zabaw spil   projekty place zabaw spil  projekty place zabaw spil  projekty place zabaw spil  projekty place zabaw spil  projekty place zabaw spil

Detské ihriska pre projektantov: zvoľte hotový projekt a vytvorte plnú verziu

Pokiaľ musíte navrhnúť hotové detské ihrisko, napr. pre potreby verejnej súťaže vyhlásenej obecným úradom, postačí stiahnuť hotový pohľad na detské ihrisko v formátu DWG a následne ho prispôsobiť existujúcej zástavbe a konfigurácií terénu. V projektu predanom príslušnému subjektu musia byť všetky potrebné informácie, presné miesto stavby objektu a popis, ako ho stávať a aké materiály použiť pre montáž. V projektu je treba zohľadniť všetky pokyny umožňujúce zodpovednou prípravu na stavbu.

Projekty detských ihrísk: zvoľte vhodný model podľa potrieb

Profesionálne detské ihriska sa stávajú pre rôzne subjekty, ktoré často mávajú svoje presné požiadavky. Chcú, aby miesto pre detské hry bolo vybavené hojdačkami, zatočenými šmýkačkami alebo inými zaujímavými riešeniami. Niektorí objednávatelia majú záujem o detské ihrisko prispôsobené postihnutým osobám alebo určené deťom v určitom vekovom rozmedzí. Výrobcovia majú v ponuke rôzne projekty ihrísk. Dr. Spil, zameraný na dodávanie detských ihrísk špičkové kvality, sa môže pochváliť zaujímavými pôvodnými návrhmi určenými pre rôzne vekové skupiny. Prezentované objekty majú originálny vzhľad so zaujímavými motívmi, napr. kozmu, zvierať, prírody.

Projektovanie detských ihrísk, vsaďte na kvalitu

Keď začínate s projektom detského ihriska, stojí za to zvoliť si výrobcu, ktorý zaistí trvalé a solídne materiály, veľký význam má tiež starostlivé prevedenie konečnej úpravy. Objekty vytvorené na základe dobrého projektu detského ihriska môžu slúžiť veľa rokov. Využívajú sa v nich materiály najvyššej kvality, ktoré sú odolné na pôsobení škodlivých poveternostných vplyvov, ako je napr. dážď, sneh, slnečné žiarenie. Vďaka tomu budú detské ihriska vždy vyzerať esteticky a nebudú sa rýchlo ničiť. Pokiaľ sa budú nachádzať na dobrom mieste, každý deň ich bude používať až niekoľko desiatok osôb, ktoré tu budú môcť odpočívať a hrať si na čerstvom vzduchu. Preto musí detské ihrisko splňovať prísne požiadavky a príslušné normy zaručujúce bezpečnosť.