Distribútor detských ihrísk – odborné poradenstvo počas výberu.

place zabawVoľba detských ihrísk z hľadiska cieľovej vekovej skupiny je ťažký úkol, distribútor detských ihrísk – Dr. Spil Vám poskytne odborné poradenstvo.

Poradíme – Ako zvoliť najlepšie detské ihrisko pre Vaše deti

Najlepšie detské ihrisko je to, ktoré zaručí veľkú dávku zábavy, spojenú so vzdelávaním alebo odpočinkom, práve takéto ihriska dodáva distribútor detských ihrísk Dr. Spil. Preto súčasné mestské detské ihriska už nie sú iba pieskoviska, alebo šmýkačky, ale predovšetkým moderné zariadenia na detské hra v podobe farebných prvkov, ktoré pripomínajú nadčasové kozmické lode, starodávne hradby alebo športové mestečka. Každý z nás, kto si aspoň raz hral na detskom ihrisku, je schopný určiť, čo je v konštrukciách tohto typu najdôležitejšie. Mnohí dospelí odpovedia, že najdôležitejšia je bezpečnosť, avšak deti si zvolia skôr pohodlie. Pretože čo je to za ihrisko, po ktorom sa nedá voľne behať, kde nie je miesto na šplhanie, pretekanie a húpanie?

 

dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw dystrybutor placów zabaw

 

Navrhneme – Moderné a trvanlivé detské ihrisko, distribútor detských ihrísk Dr. Spil

Staré, dobre známe detské ihriska využívali predovšetkým priestor. Najväčšou atrakciou tu bolo pieskovisko alebo malá, jednoduchá šmýkačka. V súčasnosti však deti používajú najnovšie technológie, mobilné telefóny a tablety, očakávajú na mestských ihriskách viacej účelové konštrukcie, zaisťujúce veľkú dávku zábavy. Aj z tohto dôvodu projekty dnešných detských ihrísk predpokladajú už nie len výstavbu pieskovísk, ale aj konštrukcie zlepšujúce fyzické a intelektuálne schopnosti dieťaťa. Najmodernejšie detské ihrisko v sebe spojuje nie len funkcionalitu používania, ale tiež ergonómiu, trvanlivosť a stabilitu. Okrem toho sú najlepšie detské ihriska veľmi estetické a majú výtvarnú hodnotu.

Prevedenie na kľúč – Distribúcia detských ihrísk, výstavba detských ihrísk od projektu po predanie

Moderné detské ihrisko je vybavené prvkami a konštrukciami, ktoré sú často spojované s najlepšími kreslenými a animovanými filmami, alebo ďalšími zložkami ovplyvňujúcimi detskú predstavivosť. Vďaka použitiu v konštrukčnom riešení viacerých úrovní sme schopní vyraziť s deťmi na neobvyklé a plné pozitívnych emócií cesty do krajiny úsmevov a radosti. Pokiaľ si zvolíte jednu z našich sérií detských ihrísk, môžete v jednom okamžiku vziať deti do džungle plnej exotických prvkov, farebnej záhrady obklopenej obrovskými kvetinami, zámku s vežami ako z najkrajšej rozprávky, alebo do kozmu plného prekvapivých motívov. Okrem toho môžete podľa svojich individuálnych záľub ku každej sérií pridávať celý rad doplňujúcich objektov, ako sú lanové pyramídy, húpadla a sadáky vhodné pre najmladších aj pre postihnutých užívateľov.

Kontrola kvality – Naše výrobky sú trvanlivé, bezpečné a moderné

Vybavenie detských ihrísk vytvárané distribútorom detských ihrísk Dr. Spil to je záruka dobrej zábavy spojenej s najvyššími bezpečnostnými štandardmi, ktoré zaisťujú pohodlné a správne používanie.