Bezpečné detské ihrisko – Dr. Spil

bezpieczne place zabaw   Certifikované detské ihrisko, certifikát EN 1176:2008.

Staráme sa o bezpečnosť – Bezpečné detské ihriska

SPIL to je tým odborníkov poskytujúcich poradenské služby v oblasti používania, prevádzkovania a fungovania bezpečných detských ihrísk. Odborníci zabývajúci sa každodenne hodnotením a dozeraním na bezpečnosť vybavenia použitého na detských ihriskách, vykonávajú pre Vás technické prehliadky a kontroly a technickí zamestnanci vykonávajú prípadné opravy potrebné pre správne fungovanie ihrísk.

Bezpečnosť sústav systému DR. SPIL používaných na moderných ihriskách je určovaná špeciálnymi bezpečnostnými zónami vytvárajúcimi priestor potrebný pre bezpečné používanie. Typické bezpečnostné zóny sú určované individuálne zakaždým pre určitú konkrétnu zostavu. Dodržovanie pravidiel týkajúcich sa bezpečnostnej zóny je zárukou správneho umiestnenia jednotlivých prvkov.

Bezpečnostné detské ihriska sú vytvorené na základe spojenia vhodných súčastí, to je schodov, podest a stĺpov, ktoré vytvárajú konštrukčný základ. Spojenia oceľových prvkov s tými, ktoré sa vyrábajú z umelej hmoty, zaisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti pri používaní, určovanú príslušnými certifikátmi.

 

bezpieczne place zabaw certyfikowane place zabaw bezpieczeństwo na placu zabaw certyfikat bezpieczeństwa plac zabaw kontrole placów zabaw bezpieczne place zabaw

 

Pomôžeme – zrealizujeme certifikované projekty detských ihrísk

S prípravou projektov Vám pomôžu dizajnéri zameraní na spracovanie projektovej dokumentácie pre certifikované detské ihrisko. Architekti, ktorí sa rozhodnú pre zahájenie spolupráce s firmou DR. SPIL POLSKA, môžu počítať s dodatočnou technickou podporou v oblasti špecifikácií a CAD výkresov potrebných pre realizáciu projektových zámerov.

Odborníci zo skupiny DR. SPIL POLSKA poradia aj s tým ako si dobre zvoliť vhodné detské ihrisko pre konkrétnu skupinu užívateľov tak, aby splňovalo základné predpoklady.

Zaručujeme bezpečnosť – všetky naše detské ihriska majú certifikát

Špičkové bezpečnostné štandardy používané na detských ihriskách sú realizované vďaka špeciálne spracovaným spojom, integrujúcim modulárne prvky s úžitkového, funkčného a estetického hľadiska. Certifikované modulárne zostavy sú vytvárané na základe požadovaných atestov a predpisov regulujúcich fungovanie detských ihrísk. Detské ihriska vytvárané značkou DR. SPIL POLSKA sú certifikované, čo znamená, že to sú konštrukcie inštalované v súladu s normou, zaisťujúce najvyššiu bezpečnostnú úroveň (Certifikát PN-EN 1176:2008)

Dobré renomé značky DR. SPIL POLSKA podporené vysokou kvalitou výrobkov a služieb bolo ohodnotené trhom v roku 2011, keď firma bola nominovaná na ocenenie certifikátom NAJVYŠŠIA KVALITA!